Kullanım Koşulları

Telif Hakları

1) www.hanimdunyasi.com üzerinde yayınlanan bütün içerikler yalnızca www.hanimdunyasi.com sitesi için üretilmektedir. Herhangi bir başka kaynaktan alınmamaktadır ve içeriği yayınlayan profesyonel kişilerin kendi deneyimleri sonucunda oluşturulmaktadır. Bu nedenle kaynak bağlantı da verilse www.hanimdunyasi.com üzerinden başka bir sitede tümü ve/veya herhangi bir kısmının yayınlanması yasaktır. Eserlerimizin tümü Türkiye Cumhuriyeti 5846 nolu fikir ve sanat eserleri kanunu gereğince izinsiz kopyalanamaz ya da herhangi bir parçası alınamaz. www.hanimdunyasi.com telif haklarının ihlali konusunda her türlü hukuki yola başvurma hakkını saklı tutar.

2) Eğer telif hakları size ait bir içerik, kullanıcılarımız ya da yazarlarımız tarafından paylaşılmışsa bize iletişim sayfasından ilgili içeriği ihbar ediniz. Haklı görüldüğünüz taktirde gereken en kısa sürede yapılacaktır.

Kullanıcı Güvenliği

1) Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan www.hanimdunyasi.com sorumlu değildir. www.hanimdunyasi.com, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Gizlilik

1) Sitemizde yüksek güvenlik önlemleri kullanılmaktadır. Sitemiz içinde dolaşan herkesin IP adresleri ve site içindeki davranışları saniyesi saniyesine kayıt altına alınmaktadır. Bu IP adreslerinin güvenliği sunucu firmamız tarafından sağlanmaktadır ve yüksek sıklıkla yedeklenmektedir.

İçerik

1) www.hanimdunyasi.com işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Yönlendirme ve Dış Bağlantılar

1) Bu internet sitesi www.hanimdunyasi.com’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. www.hanimdunyasi.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. Güvenmediğiniz bağlantılara tıklamayınız.

Güncelleme

1) www.hanimdunyasi.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Sorumluluk Reddi

1) Sitemizde bütün dünya kullanıcılarının özgürce yayın yapabildiği denetime tabi olmayan bölümler bulunmaktadır. Bu bölümlerin takibinin anlık olarak yapılması ise mümkün olamamaktadır. www.hanimdunyasi.com üzerinde yayınlanabilecek ve hukuk kurallarına uygun düşmeyen herhangi bir içerik paylaşılırsa paylaşımdan paylaşımı yapan kişi sorumludur.

Sözleşmenin Onaylanması

1) Bu internet sitesine girmeniz yukarıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. Eğer koşulları kabul etmiyorsanız www.hanimdunyasi.com ile herhangi bir etkileşimde bulunmadan ayrılma seçeneğiniz bulunmaktadır.